mám chvilku v práci, tak napíšu něco málo o Chorvatsku.
Týden jsem byla u Trogiru a týden v Žuljaně.
První týden jsem byla tedy v Trogiru. Trogir leží na jihu Chorvatska, pod Zadarem. Týden hrůzy pod stanem, kdy nám totálně propršelo, foukal silný vítr až nám ulítl stan. :D Moc si z toho nepamatuji, jelikož je to dost let zpátky a navíc jsem tam jela s tetou a malou sestřenicí, kterou jsem musela hlídat.
Žuljana
Ještě víc na jihu než Trogir u ostrova Korčula.Vzhledem k tomu, že jsme byli v polorozpadlém apartmánu a pláž jsme měli tak 2 km do kopce, tak nic moc, sice už nám svítilo slunko jako blázen, ale dovolená na nic. Žuljana je spíš vesnička, kde je jeden krámek, pošta a toť vše. Spíš nuda. jediná písčitá pláž byla, tam kde parkovaly lodě a moře tam bylo špinavé. Ježek v noze taky nezlepšil můj výlet.
Shrnutí: tohle pro mě nebyla dovolená, ale horor. Pro mě je prostě dovolená někde, kde se o nic a o nikoho nemusím starat a všichni se starají o mě. :D Proto Chorvatsko už nikdy víckrát nenavšívím. Jinak na fotkách vypadá Chorvatsko hezky :D
Víc fotek asi nemám :D
Další článek už bude více pozitivní, snad. :D
Tak zatím a další článek o....?? :)
Á.



Žádné komentáře:
Okomentovat